Marian Ilie a debutat cu un succes la scor pe banca echipei CSO Boldești
Prima victorie obținută de CSO Boldești cu Marian Ilie ca antrenor principal i-a avut ca și coautori pe echipierii Voinței Vărbilău. Biletele pentru următoarea ediție de campionat în buzunar, după un retur bine parcurs, oamenii lui Dorel Popa nu s-au înghesuit să ajungă la partidă. Cu doar 11 jucători la dispoziție la acest meci trupa din Vărbilău nu a putut ține piept unei grupări adverse care și-a văzut tot timpul de joc. A ieșit o victorie convingătoare, la un scor care scutește de comentarii, 9-0, în favoarea petroliștilor. Teodor Zugravu și Prică au semnat câte o dublă, în timp ce Tingirică, Răducea, Florin Grigore, și el cu o dublă, și Cristian Vrăjitoarea au apărut pe lista marcatorilor într-o partidă fără istoric.












